Pro zdravotnictví


Zajišťujeme praní Vašeho vlastního prádla včetně jeho drobných vysprávek a oprav.

Praní prádla probíhá v obou provozech v souladu s certifikáty, které naše společnost vlastní a v pravidelných intervalech úspěšně obhajuje.

V případě zájmu o tyto služby Vám sestavíme, na základě osobní schůzky, ceník na míru, který odpovídá podmínkám, za nichž má být služba poskytována.

Rovněž Vám rádi zajistíme komplexní servis a pronájem zdravotnického prádla. Ten nabízíme formou skladového systému, který zahrnuje praní, žehlení, dopravu, drobné opravy a automatickou výměnu opotřebovaného prádla za nové. Prádlo Vám zapůjčíme, přivezeme na určené místo, po použití odvezeme, zpracujeme (vypereme, vyčistíme) a připravíme k další expedici.

Nabízíme široký sortiment oděvů pro zaměstnance v různých barevných kombinacích, součástí servisu je pronájem těchto oděvů a následná péče o ně. V naší nabídce je také široká škála pacientského a ložního prádla. Součástí sortimentu je také operační prádlo.

Při zahájení služby je zákazníkovi předáno veškeré prádlo v množství, které potřebuje pro plynulé zajištění provozu svého zařízení i při nejvyšším zatížení. Společnost Prádelna Fišer následně zajišťuje odvoz a praní prádla, které ve stejném množství a sortimentním složení přiváží zákazníkovi zpět čisté.
 

Výhody komplexního servisu:

 

* odpadá Vám starost s nákupem prádla,

* nemusíte vést skladovou evidenci, šetříte mzdové a provozní náklady,

* neřešíte nutnost doplňování zásob prádla a opakované hledání spolehlivých dodavatelů,

* prádlo si můžete objednat kdykoli a jednoduše

* nepotřebujete zaměstnávat švadlenu na opravy prádla